Dünyanın İlk Etsiz Burger King Şubesi Almanya'da Açılıyor

Burger King, alışageldiğimiz şubelerinden farklı olarak ilk kez et ürünlerine yer vermediği yeni bir şube açıyor. Almanya'nın Köln şehrinde yer alacak olan Burger King, bu projesi için Vegetarian Butcher ile iş birliği yapıyor.

https://pazarlamasyon.com/burger-kingden-cevre-dostu-surdurulebilir-ambalajlar/

Uzun zamandır Burger King ile birlikte çalışan Vegetarian Butcher, Burger King'e buğday gluteni ve soya gibi bitkisel ürünlerle oluşturdukları et ürünleri sağlıyordu. Önceleri  bitkisel bazlı vegan tavuk seçenekleriyle Burger King menüsünde yer alan Vegetarian Butceher, Almanya'da bu yaz, sadece bitkisel gıdalarla üretilen ürünlerinin yer aldığı yeni bir şube açacaklarını açıkladı. Aynı zamanda Alman müşteriler, bitki bazlı bir köfte olan Rebel Whopper'ı Burger King'de sipariş edebilirler.

7-11 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak bu restoranın amacı, Burger King'in bitkisel et ile üretilmiş Chicken Royale sandviçini Köln'e tanıtmak. Aynı zamanda bitkisel ve hayvansal ürünlerin arasında fazla bir tat farklı olmadığını kanıtlamak.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir