Dünyanın en hızlı büyüyen kripto platformu, Twitch Rivals ile işbirliği yaptı

Crypto.com Twitch Rivals ile işbirliği yaparak Twitch Rivals'ın ilk Resmi Global Pazarlama Ortağı oldu.

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto platformu Crypto.com, interaktif canlı yayın hizmeti Twitch'te canlı rekabetçi eğlencenin 1 numaralı hedefi olan Twitch Rivals ile iş birliği yaparak Twitch Rivals'ın ilk Resmi Global Pazarlama Ortağı ve Asya Pasifik'teki Twitch Rivals'ın ilk Resmi Pazarlama Ortağı oldu ve genişleyen kripto para piyasasını e-sporda ön plana çıkardı. Türünün ilk örneği olan ortaklık, Twitch Rivals: Ultimate Challenge, Live from Las Vegas sırasında 4 Kasım'da başlayacak. İki gün sürecek bu etkinlikte IRL mücadeleleri ve LAN rekabeti yer alacak.

Twitch Küresel Sponsorluk Satış Başkanı Lou Garate, anlaşma hakkında şunları söyledi: Twitch Rivals, sadık ve küresel bir yeni nesil hayran topluluğu oluşturdu. Crypto.com ile olan ortaklığımız sayesinde, tutkulu ve teknolojiden anlayan izleyicilerimizin katılımını sağlayacağız. Yeni ve heyecan verici anlar yaratmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Kripto para şirketlerinin espor sektörüyle güçlerini birleştirme eğilimi 2021'de tavan yaptı. Çok sayıda kuruluş son aylarda NFT pazar yerleri ve borsalarıyla anlaşmalar sağladı. Buna Crypto.com Eylül ayında küresel kripto para ortağı olmak için Fnatic ile 11 milyon sterlinlik bir anlaşma yapması da dahil. Çok yıllık ortaklık, yaklaşan Twitch etkinliklerinde etkinleştirmelerin yanı sıra, borsanın logosunun yayınlar sırasında markalı segmentlerde görünmesini sağlayacak. Bir sürüme göre, Crypto.com markası Kuzey Amerika ve Latin Amerika'da, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'nın yanı sıra Asya-Pasifik bölgelerinde bir yıl içinde 250'den fazla yayında görünecektir.

Crypto.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek'de ortaklık hakkında şunları söyledi: Twitch Rivals’ı, sporda dünyanın en iyi markalarından oluşan büyüyen portföyümüze eklemekten son derece heyecanlıyız. Dünya çapında 1 milyardan fazla oyuncuyla, oyun ve espor hayranları, kripto para biriminin kaçınılmaz olduğu dijital yerlilerdir.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir