Dünyanın, Buzdolabı ile Çekilen İlk Filmi

Siemens Ev Aletleri, reklam ajansı MullenLowe İstanbul ile birlikte, entegre kameraya sahip Siemens XXL buzdolapları için yenilikçi bir projeye imza attı. Yönetmenliğini Kala Film’den Barış Çolak’ın yaptığı “Piknik” isimli film, dünyada buzdolabı ile çekilen ilk film olarak iletişim dünyasında yerini aldı.

Siemens Ev Aletleri’nin yenilikçi Home Connect uygulamasına sahip beyaz eşyalar ile her şey kontrolünüz altında. Wi-Fi özellikli Home Connect ile evin içinde veya dışında, yaşamın tüm alanlarında beyaz eşyalar ile bağlantı kurulabiliyor ve yönetilebiliyor. Önceden fırına yerleştirdiğiniz yemeğinizi tam olmasını istediğiniz kıvamda ve zamanda pişirebilir, yerinizden kalkmadan kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hatta marketteyken buzdolabınızda hangi ürünün olup olmadığını hatırlayamıyorsanız Home Connect uygulaması ile entegre kameralar sayesinde buzdolabınızın içini görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=j1T25T8MTsQ

Siemens XXL Buzdolabı da, entegre kameralarıyla kapak her açılıp kapandığında otomatik olarak fotoğraf çekiyor ve uygulamaya gönderiyor. Böylece dilediğiniz an telefonunuzdaki uygulamada, buzdolabınızın içerisinde neler olduğunu görebiliyorsunuz.

Dünyanın buzdolabıyla çekilen ilk filmi “Piknik”, bu özellikten  yola çıkılarak tasarlandı. Buzdolabıyla çekilen bu fotoğraflar stop-motion tekniğiyle bir araya getirildi.  Buzdolabının içerisindeki iki pasta figürünün romantik hikayesi birleştirilen binlerce fotoğrafla anlatılarak izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir