Dreame Türkiye, robot köpeği DreameDog'u tanıttı

Dreame Technology, yüksek teknolojili ürünlerini Türkiye pazarında satışa sunmaya başladı. Lansmanda tanıtlan ürünler arasında, akıllı robot köpek DreameDog da bulunuyor.

Tüketici elektroniği devi Dreame Technology, yenilikçi çözümler sunan ürünlerini Türkiye pazarı için duyurdu. Duyurulan ürünler arasında, hepsi bir arada temizlik robotu DreameBot L20 Ultra, yeni nesil süpürge modelleri Dreame R20 ve Dreame H12 Dual'in yanı sıra Dreame Hair Glory adlı saç kurutma makinesi ve robot köpek DreameDog gibi heyecan verici ürünler de yer aldı. 

Dreame-Turkiye-Ulke-Muduru-Engin-Cesurer (1)-1.jpg

Akıllı robot köpek: DreameDog

Dreame Technology'nin lansmanda sergilediği bir diğer ürün ise sektörün baş-vücut koordinasyonuna sahip ilk dört ayaklı biyonik robotu olan akıllı robot köpek DreameDog. Sahibinin ihtiyaçlarını anlayıp sesli iletişim kurabilen, dokunuşlara tepki verebilen, insan hareketlerini taklit edip oyun oynayabilen bu akıllı robot köpek, bulunduğu ortamın haritasını çıkarıp devriye gezebiliyor. Geliştirmeye açık yapısıyla ihtiyaca göre özelleştirmeye imkân sağlayan DreameDog'un 2024 ilkbaharında satışa sunulması planlanıyor.

DreameDog (1)-1

Dreame Technology'nin ülkemizde satışa sunduğu diğer ürünler ve dikkat çeken özellikleri şu şekilde:

Robot köpek DreamDog'u sevdik

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazarlamasyon (@pazarlamasyoncom)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir