Dove yeni uygulamasıyla müşterilerine "Saç güvencesi" veriyor

Dove yeni "Hair Assurance" programıyla, saçlarına işlem yaparken sorun yaşayan müşterilerinin saçlarını sigortalıyor.

Dove, evde yaşanan saç krizleriyle ilgili olarak müşterileri için yeni bir program hazırladı. Saçlarına işlem yaparken problemle karşılaşan müşterileri için hazırlanan programda Dove, müşterilerine teminat sağlamak için sigorta şirketi Progressive ile işbirliği gerçekleştirdi.

"Hair Assurance" programı resmi bir sigorta sayılmasa da saçlarıyla iligli problem yaşayan müşterilere çekilişle 100 dolarlık hediye çeki veriyor. Programın çıkış noktası ise TikTok'ta bir milyara yakın izlenme alan "Hair Fails" trendi oldu.

Hair Assurance planının amacı, kadınların saçlarında değişiklik yapma konusunda kendilerine olan güvenini yeniden kazanmalarını sağlamak olduğunu açıklayan Dove bir haberde, "Hair Assurance programı ile kadınlar saç şekillendirme korkularını geride bırakabilir ve en cesur şekilleri bile güvenle kullanabilirler, çünkü Dove ve Progressive işbirliği tüm bu masrafları kapsar" ifadelerine de yer verdi. Program yalnızca ABD'de bulunan müşteriler için geçerli.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir