Disney Farklı Temalarda Odalara Sahip Bir Yolcu Gemisi İnşa Ediyor

Uzay oteli fikri şimdilik hala biraz uzak bir fikir olsa da, Disney gemi seyahatlerindeki deneyimi bir adım öteye taşımaya kararlı. Marka geçtiğimiz günlerde, Disney temalı yeni Disney Wish adlı en gelişmiş yolcu gemisini 30 dakikalık sanal bir etkinlikle tanıttı.

Markanın açıkladığına göre türünün tek örneği olan gemide, sürükleyici deneyimler sunacak Disney temalı yemek alanları, iki sinema salonu ve Disney Cruise Line’ın bir su kaydırağı ile küçük bir Disney tema parkı bulunacak.

Disney Wish, Disney filosuna katılan beşinci gemi olacak ve Florida'nın Doğu kıyısındaki Port Canaveral'dan 2022 yazında ilk kez demir alacak. Yolcu gemisi ilk seferini Haziran 2022'de yapacak ve rezervasyonlar bu yıl 27 Mayıs'tan itibaren mevcut olacak.

Anlaşılan o ki Star Wars ve Marvel sinematik evrenindeki süper kahramanlarına dayanan mekan ve yemek deneyimlerinden Denizde Disney Cazibesi olarak anılan su kaydırağına kadar yeni gemi, Disney'in sunduğu diğer hiçbir şeye benzemeyen deneyimlerle dolu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir