Bu derginin tüm geliri depremzedelere bağışlanacak! [Yardım Seferberliği]

Deprem felaketinin meydana geldiği ilk andan itibaren, yardım seferberliği kapsamında desteklerini deprem bölgelerine yönlendiren; yerel ve global markaları, holdingleri ve kurumları bir araya getirdiğimiz dijital derginin tüm geliri, depremzedeler için bağışlanacak.

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Depremin sebep olduğu can kayıpları ve yıkımlar karşısında, depremzedelerin yaralarını sarabilmek adına ülkece seferber olduk. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde, birçok kurum güçlü olduğu yönleriyle yardım seferberliğine destekte bulundu. Kurumlar, deprem bölgesindeki barınma, gıda, altyapı ve sosyal ihtiyaçları karşılamak adına harekete geçti.

Depremin ilk anından itibaren desteklerini deprem bölgelerine yönlendiren; yerel ve global markaları, holdingleri ve kurumları bir araya getirdiğimiz dijital derginin tüm geliri, depremzedeler için bağışlıyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu kara günlerde, yapılan yardımları görünür kılmanın, ilerleyen dönemlerde her kuruma örnek olacağına inanıyoruz. Kuruluşların yardımları, depremin ilk anından beri paylaşılan sosyal medya duyurularını kapsamaktadır. Gözden kaçırdıklarımızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Siz de buradan destek olabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir