Digital Excellence Program’da Erken Kayıt için Son 5 Kontenjan!

1 Mayıs'ta başlayacak Digital Excellence Program kayıtlarında son düzlüğe giriyoruz. 7 hafta sürecek ve dijital pazarlamayı derinlemesine analiz edeceğimiz programımızda erken kayıt kontenjanından yararlanmak için son 5 kontenjan kaldı.

Digital Excellence Program Nedir?

Digital Excellence Program dijital dünyada söz sahibi olmak isteyen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, bulunduğu şirkette kariyer hedefleyen bireylere verilen 7 haftalık (43 saat) eğimden oluşan bir programdır. Program dijital pazarlama ekosisteminin tanıtılmasıyla başlayarak adım adım katılımcılarımızın önerileri ve eğitmenimizin yönlendirmesiyle devam eder. Programda 7 haftalık derslerin zaman dağılımları, anlatılacak konuların önem derecesine ve zorluğuna göre ayarlanmaktadır. Programın ders içeriklerini ve eğitmenlerimizin çalışma alanlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Dijital Pazarlamayı Bütünüyle Ele Alan Bir Program Sizleri Bekliyor!

1 Mayıs'ta Digital Excellence Program’ın yeni dönemi başlayacak. Hemen kaydolup erken kayıt indiriminden faydalanabilirsiniz. Programda; Dijital Pazarlama Ekosistemi, SEO, Google ADS (Adwords), Google Analytics, Facebook Instagram Reklamları ve E-Ticaret dahil olmak üzere en güncel dijital pazarlama stratejilerini ve taktiklerini öğreneceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=JX7ye4mtxeM&feature=emb_logo

Uğur Eskici Kurucu, Kriko.io

Neden Digital Excellence Program?

  • Digital Excellence Program, Pazarlamasyon Akademi’nin üzerinde titizlikle çalıştığı, eğitmenleriyle birebir görüşerek eğitimi tasarladığı, katılımcılar ve eğitmenler arasında köprü görevi üstlenen bir programdır.
  • Dersler güncel ihtiyaca göre tasarlanır ve uygulamalı olarak verilir.
  • Pazarlama iletişimini bilen, sektörde belli bir konuma sahip olan, sürekli içerik üreten bir yayın organının bünyesindedir.
  • Müşteri deneyimi ve müşteri sadakati kavramlarının içini dolduran bir programdır.
  • Programa katılanların eleştiri ve önerileriyle kendini sürekli yeniler.
  • Yeterli talebi sağladığı durumda katılımcılarının istekleri doğrultusunda eğitim açmaya heveslidir.
  • Programın son haftalarında bile %95 katılım oranına sahiptir.
  • Digital Excellence Program, dijital stratejilerinizin planlama, implementasyon ve ölçümleme süreçlerini katılımcıların yeniden tasarlamasını sağlar.

Digital Excellence Program  sadece eğitim süreci boyunca devam etmez! Programa katılan katılımcılara grup açılarak (Whatsapp) oradan sürekli iletişim halinde olmaları, eğitim süresinde ve sonrasında paylaşılan raporlarla, eğitim sırasında işledikleri slaytlarla katılımcılar, eğitim bitse bile desteklenir. Digital Excellence Program'ın getirdiği en güzel avantajlardan biri de katılımcıların sosyal olarak kaynaşmaları ve network ağlarını geliştirmeleridir.

https://www.youtube.com/watch?v=J_Oy0rL9zFY&feature=emb_logo

Dijital dünyaya Digital Excellence Program ile adım atmak ve bu ayrıcalıklardan yararlanmak için buraya tıklayın!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir