Digital Excellence Program 14. Dönem[Online] Kayıtları Başladı

Pazarlamasyon Akademi’nin kapsamlı dijital pazarlama eğitimi ‘Digital Excellence Program’ 14. dönemi ile 27 Şubat’ta online olarak katılımcılarıyla buluşuyor.

İçerisinde Google AdwordsSEOE-TicaretGoogle Analytics gibi dijital pazarlamanın temellerini oluşturan dersleri barındıran Digital Excellence Program, 14. Döneminde dördüncü kez online olarak gerçekleşecek. Türkiye’nin dijital pazarlama anlamında en yetkin markalarında çalışan birbirinden tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleşecek olan Digital Excellence Program haftada bir gün olmak üzere toplamda 6 hafta sürecek.

Digital excellence programın eğitmen kadrosunda; A101 E-Ticaret Müdürü Recep Murat DağlıPazarlamasyon ve Marketing Meetup Kurucusu Necip Muratn11 Dijital Pazarlama Müdürü Aykut AlçelikKriko.io Kurucusu Uğur EskiciGroupM Head of Digital Mesut Şefizade ve Digitailor Kurucu Ortağı Yiğit Yazgı yer alıyor.

Her bir dakikasını yeni bir ilhamla, yeni bir kazanımla geçireceğiniz Dijital Excellence Program sonunda şimdiki ya da gelecekteki işinizi geliştirmek için özellikle odaklanmanız gereken inovatif stratejileri uygulayabilir hale gelecek, dijital süreçleri kolaylıkla kurgulayabileceksiniz. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara Pazarlamasyon Akademi tarafından ‘Digital Excellence Program’ sertifikası verilecektir.

Katılımın 30 kişi ile sınırlı olduğu Digital Excellence Program hakkında daha fazla bilgi almak ve erken kayıt indiriminden faydalanarak programa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir