DeFacto NFT dünyasına karikatür "Fırat" ile girdi

DeFacto, Web 3.0’a ünlü karikatür kahramanı Fırat ile giriş yapıyor.

DeFacto, karikatürist Uğur Gürsoy’un hayat verdiği Fırat karakteriyle birlikte NFT dünyasına giriş yapıyor. Moda ile teknolojiyi buluşturan ve bu vizyonunu Web 3.0 dünyasına taşıyan DeFacto, geniş bir hayran kitlesi olan Fırat’ın yeni serüvenlerine farklı sürprizlerle eşlik edecek. 

DeFacto, Fırat’ın NFT projesiyle Web 3.0 dünyasına da yenilikçi yaklaşımını taşımaya ve ekosisteme değer katmaya hazırlanıyor. Marka, uzun vadeli stratejileri arasında yer alan Web 3.0 dünyasını da bu proje ile faaliyet alanları arasına katarken yeni girişimiyle dijital dünyada da ilk olmaya ve bu dünyanın moda tercihlerine yön vermeye hedefliyor.

5 bin adetten oluşan ve kısa sürede tamamı satılarak yüksek bir pazar hacimine ulaşan ilk koleksiyonunu Aralık ayı sonunda hayata geçiren Fırat, Türkiye’den çıkarak NFT dünyasında global bir hayran kitlesine ulaşarak özellikle bulunduğu Avalanche blockchain ekosistemindeki en büyük projelerden birisi oldu.

DeFacto ile Fırat’ın nasıl bir serüvenle hayranlarının karşısına çıkacağı ise yakında duyurulacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir