Dardanel, Somer Şef'in yer aldığı reklam filmini yayınladı

Dardanel'in Kolay Pişir serisinin reklam filminde yer alan Somer Sivrioğlu, “8 dakikada şef tabakları masanızda” diyor.

Türkiye'nin ilk konserve ton balığı üreticisi Dardanel, ünlü şef Somer Sivrioğlu ile imza attığı, yıl boyu devam edecek kampanyasını Dardanel Kolay Pişir’in yeni reklam filmiyle sürdürüyor. Somer Şef filmde, “Deniz mahsullerine bayılıyoruz ama evde hazırlamaya üşeniyoruz” diyen genç bir çifti, 8 dakikada pişirilebilen Dardanel Kolay Pişir çeşitleriyle tanıştırıyor. Filmde deniz mahsullü makarnalar hazırlayan Somer Şef,Dardanel Kolay Pişir ile şimdi şef siz olacaksınız” diyor. Reklam filminde; karides, balık kavurma gibi deniz mahsullerini nasıl tüketeceğini bilmeyen veya pişirmeye vakti olmayanların da şef elinden çıkmış gibi tabaklar hazırlayabileceğine vurgu yapılıyor.

dardanel-2

8 dakikada deniz ürünlerini sofranıza getiren Kolay Pişir’in, Deniz Mahsullü Pesto Soslu Linguine, Tereyağlı Jumbo Karides, Deniz Mahsullü Domates Soslu Penne ve Balık Kavurma olmak üzere dört çeşidi bulunuyor. -18 derecede dondurulmuş halde sunulan ürünler, hiçbir ön hazırlık gerektirmiyor. Buzluktan direkt olarak tavaya konuluyor. Sadece 8 dakika pişirildikten sonra yemeye hazır hale geliyor. Kolay Pişir çeşitleri; Migros Sanal Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, Carrefour ve Macro Center’da satışa sunuluyor.

Somer Şef’li yeni Dardanel Kolay Pişir reklam filmi; televizyonda ve dijital ortamda izleyiciyle buluşuyor. Şef Somer Sivrioğlu’nun Dardanel ürünleriyle hazırladığı tüm tarifler ise Dardanel'in internet sitesinde yer alıyor.

Künye:

Reklamveren: Dardanel

Reklamveren Temsilcisi: Ayşe Önen, Yüce Kaner Atalay, Begüm Aksoy, Ayşe Nasır

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil

Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici

Kreatib Direktör: Doğan Mirdoğan

Kreatif Ekip: Kübra Altıntaş, Batuhan Söylemez, Mustafa Bayram, Yusuf Yerlikaya, Eyüp Yardımcı

Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Mine Bostan Kuzman, Elif Gürpınar

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Hulusi Derici, Hakan Yonat

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir