Damat Tween metaverse'te

Damat Tween metaverse mağazadan ilk görüntüleri paylaştı.

Geleceğin yeni evreni olan metaverse’de hazırlık aşamalarını tamamlayan Damat Tween, 2022-23 Sonbahar-Kış sezonu ile birlikte müşterilerin deneyimine sunulacak mağazasından ilk görüntüleri paylaştı.

Mağazada avatarlar eşliğinde düzenlenen defilede Damat Tween 2022-23 Sonbahar-Kış koleksiyonuna yönelik stil ipuçları yer alıyor. Koleksiyondan bazı parçaların NFT olarak sergilendiği görüntülerde, metaverse mağaza mimarisinden detaylara da yer veriliyor. 

Ayrıcalıklı müşterilere zaman tasarrufu sağlıyor
GoArt metaverse platformu ile işbirliğinde metaverse’e adım atan Damat Tween, metaverse mağazası ile müşterilerine zaman tasarrufu ayrıcalığı sunuyor. Markanın ayrıcalıklı müşterileri mağazaya gitmek zorunda kalmayıp diledikleri lokasyondan Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik teknolojileri ile metaverse mağazasında sanal gezinti yaparak Damat Tween koleksiyonlarını tüm özellikleri ile inceliyor ve satın almak istediği kıyafeti istediği bedende kendi avatarına giydirme fırsatı yakalıyor. 

Mağazada, Damat Tween’i bünyesinde bulunduran Orka Holding’in geçmişten bugüne yolculuğunu anlatan bir rehber de yer alıyor. Damat Tween, mağaza açılışı ile birlikte özel bir kapsül koleksiyon çıkararak NFT ürünlerin satışını gerçekleştirmeyi ve 2022-2023 sezon defilesini metaverse’de gerçekleştirmeyi planlıyor.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir