Daha fazla Budweiser için minyatür yiyecekler

Budweiser, buzdolabında daha fazla biraya yer ayırabilmek için "Tiny Products" adında minyatür yiyecekler üretti.

Budweiser, Şili'de yaz saati uygulamasının sona ermesini kutlamak için yaratıcı ajans VMLY&R ile gerçekleştirdiği işbirliğinde, yapılan kutlamalara küçük bir dokunuşta bulundu. 

Birçok ev sahibinin bir araya gelmeyi planlarken karşılaştığı temel sorunlardan biri de buzdolabının hiçbir zaman partideki  tüm yiyecekleri, atıştırmalıkları ve biraları alacak kadar yeterli alana sahip olmaması. Bu sebepten yola çıkarak şimdiye kadarki en büyük Buds paketinin bile soğumaya yetecek kadar alana sahip olmasını sağlamak için ikili, "Tiny Products" fikrini ortaya attı.

Tiny Products içerisinde, buzdolabında saklanması gereken gıda ürünlerinin ve çeşnilerin minyatür versiyonlarını içeriyor.

Müşteriler, konuklara minik ketçap, minik salam, minik yumurta kutusu, minik hardal, minik meyve suyu ve minik mayonez gibi ihtiyaçları sağlamasının yanı sıra buzdolabında içki için büyük bir alana yer ayırıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir