Covid-19'u ve Sonrasını Sektör Profesyonelleriyle Canlı Yayında Konuşacağız

2 yılı aşkın bir süredir YouTube kanalımızda yayınladığımız; pazarlama, marka ve reklam dünyasında, ulusal ve global çapta yankı bulan tüm gelişmeleri yorumladığımız Haftanın Gündemi'nin bir süreliğine her pazar YouTube kanalımız üzerinden canlı yayınlanacağını duyurmuştuk.

Haftanın Gündemi'nin yanı sıra bu süreçte profesyonelleri konuk alacağımız yeni sektörel programımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: "What's Next?"

https://twitter.com/Pazarlamasyon/status/1248218751650144257

2019'un sonlarında Çin'den tüm dünyaya yayılan, 11 Mart'ta da ilk kez Türkiye'de görülen Covid-19 salgını tüm dünyayı etkisi altına almış ve pek çok faaliyeti durdurmuş durumda. Salgının ne kadar süreceğini kimse bilmediği gibi, salgın kontrol altına alındığı taktirde etkilerinin ne kadar devam edeceğini de kimse bilmiyor... Bizler de herkesin merak ettiği soruları sektör profesyonellerine sorabileceğimiz ve onlarla fikir alışverişi yaparak gündemi yorumlayabileceğimiz yeni bir program tasarladık.

Her salı ve perşembe, Ahmet Şenkaya ve Necip Murat What's Next'te sektörden profesyonelleri konuk edecekler. 14 Nisan Salı günü gerçekleşecek olan ilk programımızın konukları; Penti'nin Marketing & Digital Transformation Director'u Yiğit Kalafatoğlu ve Senior Marketing Manager Batuhan Apaydın olacak. YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir