Corona'nın yeni yüzü Pedro Pascal oldu

Alkollü içecek üreticisi Corona, "La Vida Mas Fina" kampanyasının yeni yüzü olarak Amerikalı oyuncu Pedro Pascal'ı seçti.

Alkollü içecek üreticisi Corona, üç yılın sonunda "La Vida Mas Fina" kampanyasının ikonik yüzü Snoop Dogg ile yollarını ayırdı. Kampanyanın yeni yüzü olarak ise Amerikalı oyuncu Pedro Pascal'ı seçti. HBO'nun popüler dizisi "The Last of Us" ve "The Mandalorian" ile tanınan Pedro Pascal, daha öncesinde Şilili şarap şirketi Casillero del Diablo ile de çalışmıştı.

Corona'nın yeni marka yüzü Pedro Pascal

Corona'nın çatı şirketi Constellation Brands'in bir sözcüsü, Snoop Dogg'un kampanyaya katkısını belirterek, "Kampanya boyunca bize verdiği ilhamdan dolayı teşekkür ediyoruz. Snoop, kendine has karakteri ile kampanyaya hayat verdi" dedi.

pascal-2

Pedro Pascal'ın rol aldığı kampanyanın ilk filmi, Mayıs ayında seyirciyle buluşacak. Marka, bu adımıyla, Latin köklerine daha fazla vurgu yapmayı ve daha çeşitli bir kitleye ulaşmayı amaçlıyor.

Corona Marka Pazarlama Direktörü Saul Trejo, "Bu hamlemiz, Hispaniklerin ABD'de yemek, müzik ve kültür alanlarında ana akımı sürekli şekillendirerek ne denli etkili olduklarını gösteriyor. Aynı kökleri paylaşıyoruz ve La Vida Más Fina kampanyası, Hispanik mirasımızın bir yansıması olarak hizmet ediyor" dedi.

Pedro Pascal: "Corona'nın yaratıcı vizyonuyla adım atmak heycan verici."

Pedro Pascal, bir basın açıklamasında işbirliğine yönelik heyecanını ifade ederek, "Corona'nın marka kimliği etrafındaki yaratıcılığın her zaman özel olduğunu düşündüm. Bu nedenle, onlarla birlikte adım atmak benim için oldukça heyecan verici" dedi.

Corona, Pedro Pascal'ı bünyesine dahil etmesinin yanı sıra reklam çalışmalarına yaptığı yatırımı önceki yıla göre yüzde 25 artırarak hızlandırmayı hedefliyor. Marka, spor etkinlikleri ve YouTube ile Snapchat gibi dijital platformlardaki temas noktaları aracılığıyla tüketicilerle daha fazla etkileşim kurmayı amaçlıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir