Çocukların korkmadığı tek canavar

Monster Notebook'un yeni reklam filmi yayında.

Yıllardır, yüzlerce çocuğun hayallerindeki Monster’ların resimlerini yaptığını ve firmaya ulaştırdığını açıklayan Monster Notebook, bu resimlerden ilhamla hazırladığı yeni reklam filminde “Bizce teknoloji devleri arasına girmekten daha güzel olan tek şey, bir çocuğun gönlüne ve hayallerine girebilmektir” diyor.

Bir Monster’a kavuşmanın hayalini kuran milyonlarca çocuktan birinin hayatından kesitlerin yer aldığı filmde, çocukluk korkularını ailesinin desteğiyle yenmeyi başaran bir çocuğu izliyoruz. Filmin finalinde ise çocukların hiç korkmadığı, hatta tam aksine yatağın altında görmeyi gönülden diledikleri tek canavarın, bir Monster Notebook olacağı vurgulanıyor.

Bugüne dek kendilerine posta, eposta ve sosyal medya mesajları aracılığıyla ulaştırılan yüzlerce resim olduğunu söyleyen Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, “Daha önce bu resimlerle ilgili herhangi bir kampanya yapmamamıza rağmen, minik oyunseverlerin hayallerindeki Monster’lara dair aldığımız bu resimler bizi derinden etkiliyor. Çünkü biliyoruz ki bu resimlerin her birinin ardında, her akşam başını yastığa bir Monster hayaliyle koyan çocukların kocaman hayalleri var. Çocukların hayallerinde yer almanın aslında gelecekte yer almak olduğunun da farkındayız. Bu nedenle, biz de Türkiye’den çıkan küresel bir teknoloji markası olma hayaliyle yola çıkmış ve bu hayali emin adımlarla gerçekleştiren bir marka olarak yeni filmimizle, hayallerimizi paylaşan herkese teşekkür etmek istedik” dedi. 

Künye

Marka: Monster Notebook

Reklamveren Yetkilileri: Göktuğ Okan Oğuz, Bahri C. Uysal, A. Cenkhan Tekeli, Emir Öğünç

Reklam Ajansı: RED and GREY

Kreatif Direktörler: Cem Batu, İlker Dağlı

Prodüksiyon: Hacıyatmaz Film

Yönetmen: Çağın Dizdar

DOP: Emre Tanyıldız

Müzik: Oğuz Kaplangı

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir