Coca-Cola'dan Sosyal Mesafenin Önemini Vurgulayan Dev Pano

Corona virüsünün sosyal temas ile yayılıyor olması ve dünya genelinde öğütlenen evde kalma durumu, markalar için yeni bir kampanya alanı yarattı. Tüketicilerine evde kalmalarını ve sosyal mesafeleri korumalarını söylemek isteyen markalar, keyifli ve yaratıcı işler çıkarıyorlar.

McDonald's Brezilya'nın ikonik "M" logosundaki kemerleri ayırarak sosyal mesafeyi koruyun mesajı verdiğini sizlerle paylaşmıştık. Burger King Fransa ise tüketicilerine evde kalmalarını söylemek için sloganını değiştirmişti.

Coca-Cola ise New York’taki Times Meydanı'na yaratıcı ve duygusal bir mesajın eşlik ettiği, sosyal mesafenin önemini korumanın önemini vurgulayan bir pano yerleştirdi.

Coca-Cola dev panoda “Ayrı kalmak, birlik olmanın en iyi yoludur.” diyerek kendi logosundaki harflerin arasını da epey açmış.

Marka Corona virüs sonrasında aldığı önlemleri duyurmak konusunda şeffaf davranmaya çalışırken, çalışanlarının ve tüketicilerinin hayatlarını ne kadar önemsediğini her fırsatta vurgulamaya çalışıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir