Coca Cola'dan Çevre Dostu Dondurulmuş Çay ve Kahve Küpleri

Coca Cola Japonya, yeni piyasaya sürülen  '1,2, Cube' adlı seri ile çay ve kahveyi pratik küplere dönüştürüyor ve yapım aşamasındaki harcanan süreyi kısaltıyor.

Şimdilik arpa çayı ve yeşil çay mevcut olan serinin kahve seçeneğin de yakında çıkacağı biliniyor. Bir damla su ve çayı dondurarak oluşturulan küpler, fincanda sıcak su ile buluşur buluşmaz içmeye hazır çaya dönüşüyor. Coca Cola Japonya, yaptıkları bir ankette insanların bir fincan demlenmiş çay ve kahve içmeyi özlediklerini, ancak kendi ürünlerini evde yaparken zaman alıcı bulduklarını sonucuna ulaştıkları için böyle bir ürün serisi çıkardıklarını söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=L4yf9F36w5Q&t=15s

Aynı zamanda dondurma işlemi ile içecek, orijinal aromasını ve tadını korumaya yardımcı olacak bileşenler içeriyor. Ürünler ise atık oluşturmamak ve çevreyi kirletmemek adına kağıtla paketlenerek hazır çay ve kahvelerde bulunan plastik paketlemeye tepki gösteriyor. 1, 2, Cube serisi'ne Amazon Japonya üzerinden ulaşmak mümkün.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir