Coca-Cola'dan yeni ürünlerine yeni ambalaj tasarımı

2022'yle beraber ürün yelpazesine yeni aromalar ekleyen Coca-Cola, bu değişimi yeni tasarım kutusunda da gösterdi.

2022'ye girmemizle Coca-Cola bazı aromalı içeceklerinin tasarımlarını güncelleme kararı aldı. Özellikle vişne aromalı ürünlerinde bu tasarım değişikliğine giden Coca-Cola yeni kutusunda magenta ve krem renklerini baskın olarak kullanmış gibi duruyor.

Bu renk değişiminin temel sebeplerinden birisinin vişne aromalı ürünleri diğer Coca-Cola ürünlerinden hızlı bir şekilde ayırt etmemizi sağlamak.

Coca-Cola'nın yeni tasarımı

coca-cola-kutusunun-yeni-goronumuCoke Choice Portfolio'nun kıdemli marka müdürü Natalia Suarez'e göre bu tasarım, yeni Coca-Cola ambalajlarını "basitleştirmede" ve "modernleştirmede" etkili olacağını öne sürdü.

CNN yeni tasarımlarını Ocak aynın sonundan itibaren merket raflarında görebileceğimizi belirtti.

coca-cola-kutusunun-yeni-goronumu

Bu değişimin yanında piyasaya sürülecek yeni bir Coca-Cola ürünü de bizlere göz kırpıyor: Şubat ayında piyasaya çıkması beklenen Mocha aromalı Coca-Cola. Dark Blend, Vanilla ve Caramel'i içeren mevcut lezzet serisine yeni bir tat katılıyor da diyebiliriz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir