Coca-Cola'dan "rüya" aromalı lezzet

Coca-Cola farklı lezzetleri bir araya getirdiği Creations serisinin yeni ve son üyesi Dreamworld'ü piyasaya sunuyor.

Coca-Cola bu yılın başında başlattığı ve farklı lezzetleri bir araya getirerek oluşturduğu Creations serisinin son üyesini piyasaya sürmek için hazırlanıyor. 

Starlight, Byte, Marshmello's ürünlerinin yanı sıra seride yer alan son üye ise Dreamworld. Marka, direkt olarak Z Kuşağı’nı hedefleyen Dreamworld'ün rüya tadında olduğunu iddia ediyor. Uzay içeceği Starlight ve piksellerin eğlencesi Byte tatlarının karışımı olan Dreamworld'ün “bilinçaltının gerçeküstücülüğünü” içerdiği söyleniyor.

15 Ağustos'tan itibaren ABD ve Kanada'da satışa sunulacak olan içecek, tadına uyan fantastik görünümlü bir kutuda sunulacak ve tasarımında 3D motifleri birleştirerek rüya izlenimi taşıyan görsel bir manzara yaratacak.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coca-Cola (@cocacola)'in paylaştığı bir gönderi

Coca-Cola Kuzey Amerika İşletme Birimi Kreatif ve Alışveriş Program Direktörü Alessandra Cascino, “Coca-Cola Dreamworld, bir rüyanın tadının nasıl olduğunu keşfederek Z kuşağının zihnin sonsuz potansiyeline olan tutkusuna dokunuyor” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir