Clubhouse'un Android Sürümü Test Aşamasında

Son dönemin hızla popülerlik kazanan uygulaması Clubhouse, bilindiği üzere sadece iOS kullanıcılarının kullanımına açıktı. Android kullanıcıları için merak konusu olan Clubhouse'un Android'e ne zaman geleceği sorusu ise şimdi yanıt buluyor.

https://pazarlamasyon.com/clubhouse-bir-anda-nasil-bu-kadar-basarili-oldu/

Geçtiğimiz yıl Mart ayında piyasaya sürülen ve ülkemizde bu yıl popülerlik kazanan Clubhouse, sadece iOS kullanıcılarının kullanabilmesi ve davet yoluyla uygulamaya girilebilmesi gibi ayrıntılar sebebiyle kullanıcılarına kendilerini özel hissettiren bir yapıya sahipti. Tabii bu yüzden uygulamanın birçok Android alternatifi çıkmasının yanı sıra Instagram, Twitter, Facebook ve diğer birçok platformda da özellik olarak karşımıza çıkmıştı. Son haberlere göre ise Clubhouse'un geliştirici ekibi bir blog gönderisinde Clubhouse'un Android sürümünün test aşamasında olduğu, bir grup ile uygulamanın denendiğini söyledi.

Tabii bu haber bazı iOS kullanıcılarının hoşuna gitmemiş olabilir. Clubhouse'u kullanıcılar için özel kılan en büyük etkenlerden birisi sadece iOS kullanıcılarına özel olmasıydı. Sizce Clubhouse, Android kullanıcı kitlesini kazanmak için iOS kullanıcı kitlesini kaybetmeyi göze almış mıdır?

Kariyer
INBOX, mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify’ı tanıttı

E-posta pazarlama servisi INBOX'ın Kurucusu Emin Onur Genç, INBOX'un mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify hakkında konuştu.

Bunlar İlginizi Çekebilir