Calvin Klein reklamındaki koltuk Facebook'ta satışa sunuldu

Jeremy Allen White tarafından Calvin Klein reklamında kullanılan koltuk, Facebook üzerinden şaşırtıcı bir fiyata satışa çıktı.

Calvin Klein reklamında Jeremy Allen White'ın üzerinde dinlendiği koltuk, şu ana kadar tüm dünyada aynı anda popüler olan koltuklardan biri oldu.

Hulu'nun popüler dizisi The Bear'da Şef Carmy karakterini canlandırmasıyla beğeni toplayan White, Calvin Klein ile işbirliği gerçekleştirdi. Reklamda markanın ürünlerini giyerek parkurda koşan aktör, soluklanmak için kırmızı bir koltuğa uzanıyor. Bu meşhur koltuğun ün kazanması da buradan geliyor.

Reklamın yayınlanır yayınlanmaz tüm dünyada popüler olmasının ardından tanınan kırmızı kadife koltuk satışa çıktıktan sonra akıllarda gerçekten aynı koltuk mu sorusunu yarattı. Ajansın bir temsilcisi de bu mobilyanın Calvin Klein reklamındaki mobilya olduğunu doğruladı.

Ürün, Facebook Marketplace'te "kullanılmış" olarak yerini aldı. Viral olan koltuğun fiyatlandırılması da bir hayli ilginç. Satışa sunan kişi reklamdan ya da markadan hoşlanmayan biri olacak ki ürüne 0 dolar fiyat biçmiş. Eğer ürünle ilgileniyorsanız tek yapmanız gereken New York'a bir bilet almak çünkü 0 dolarlık bu ürünün tek şartı New York'tan teslim alınması.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir