Burger King'ten Güvenli Sipariş Maskesi

COVID-19 salgını sonrası pek çok kampanya ile gündemde kalmaya çalışan Burger King önceki aylarda önce sosyal mesafenin önemine dikkat çekmek için bol soğanlı bir Whopper reklamı yayınlamıştı. SonraAlmanya’da ki restoranlarında müşterilerin birbirinden 6 metre uzakta olmasını sağlayan sosyal mesafe tacını tanıtmış, ve son olarak da Brezilya’da insanları evde kalmaya teşvik etmek için evde geçirilen sürenin bedava Whopper’a dönüştüğü bir kampanya başlatmıştı.

https://pazarlamasyon.com/burger-king-turkiyeden-sossal-mesafeli-whopper/

Adage'in haberine göre Ağustos ayında Burger King Belçika, maske takarkenki konuşma zorluğunun önüne geçebilmek amacıyla başlattığı yeni kampanyayı tanıttı.

Burger King'in "Güvenli Sipariş Maskesi" adını verdiği hizmet aracılığıyla 10 Ağustos'tan itibaren Facebook veya Instagram üzerinden siparişlerini önceden veren kişiler, siparişlerine özel olarak basılmış bir yüz maskesi alabiliyorlar, böylece siparişlerini almak için geldiklerinde hiçbir kelime konuşmaya gerek kalmıyor. Ne yazık ki kampanya şimdilik Belçika'daki Burger King restoranları ile sınırlı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir