Burger King'ten Dijital Hamburgere Karşılık Ücretsiz Whopper

Salgın sebebiyle sosyal yaşamın sekteye uğradığı bu günlerde eskisi kadar sık dışarı çıkamıyoruz, tüm hayatımızı internete sığdırdık. Burger King de buna ayak uydurmuş görünüyor. COVID-19 salgınını birçok kişi gibi telefon ya da bilgisayar ekranına bakarak geçiriyorsanız, ücretsiz bir Whopper bunca zamandır gözünüzün önünde duruyor olabilir.

https://pazarlamasyon.com/burger-kingten-evde-gecirilen-sureyi-whoppera-ceviren-kampanya/

Burger King, bundan sonra her yerde göreceğiniz eğlenceli bir kampanyayla (online) menülerde tahtını talep ediyor. Burger King Şili ve Santiago'daki reklam ajansı Wolf BCPP tarafından başlatılan girişim, internette her zaman bulunan dijital hamburgerler karşılığında gerçek bir alevde ızgara Whopper sunuyor. Üstelik oldukça kolay bir şekilde: Ortasında köfte olan iki hamburger ekmeğinden çok da farklı olmayan üç yatay çizgiye sahip basit bir buton ile... İnsanlar artık sık sık dışarı çıkmadığı için, bu buton "karantina başladığından beri gördüğümüz tek hamburger" olabilir.

https://pazarlamasyon.com/burger-king-sansli-musterilerin-evlerine-whopperin-evi-isareti-koyuyor/

Şili'deki müşterilerin tek yapmaları gereken herhangi bir hamburger menü simgesinin ekran görüntüsünü almak ve Burger King Şili'nin Instagram hesabına göndermek. Karşılığında ise ücretsiz bir Whopper tamamen ücretsiz teslimatla birlikte müşteriye ulaşıyor. Burger King önceki kampanyasında kurnazca hazırlanmış bilmeceleri çözen müşterilerine ücretsiz Whopper sunuyordu. Bu yeni kampanya ise ücretsiz bir Whopper'a ulaşmanın en kolay yolu gibi görünüyor.

https://vimeo.com/440141499

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir