Burger King ve PUBG Mobile’dan oyunseverlerin ilgisini çekecek kampanya!

Türkiye genelindeki 700’den fazla restoranı ile hizmet veren Burger King, ünlü gamer Barbar’ın da rol aldığı reklam filmi tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Türkiye genelindeki 700’den fazla restoranı ile hizmet veren Burger King, avantajlı kampanyalarına şimdi de oyun tutkunlarını heyecanlandıran bir kampanya ekledi. Menülerinin yanında sunduğu, evde geçirilen vakti eğlenceli bir deneyime dönüştürecek yeni kampanya şimdi oyunseverlerin beğenisinde. Ünlü gamer Barbar’ın da rol aldığı reklam filmi tüm dijital platformlarda yayınlandı. 

PUBG Mobile ile oyun severler 2-31 Ağustos tarihleri arasında bir araya gelecekler. PUBG Mobile oyunu içerisinde düzenlenen etkinlikte challenge’ları tamamlayan oyuncular Burger King logolu özel paraşütü kazanacaklar. Ayrıca Tıkla Gelsin, Sana Gelsin veya Gel Al üzerinden, PUBG Mobile King Menü siparişi verdiklerinde 3 gün boyunca kullanabilecekleri PUBG Mobile King Menü paraşütünün de sahibi olacaklar. 

Çift etli Double Whopper Jr. Menü ve 4’lü soğan halkasından oluşan PUBG Mobile King Menü’yü oyun içinde kullanabileceği Burger King tasarımlı paraşüt hediyesi tamamlıyor.

Künye: 

Reklamveren: Burger King

Reklamveren Yetkilileri: Sinan Ünal, Caner Alpaslan, Emel Onganer, Aslı Kaynaroğlu, Mine Alara Halil, Funda Eratalar, Başak Vardar, Erinç Doğucan Tözün, Nazlıcan Ersoy, Yağmur Ersoy, Begümhan Kurdoğlu, Nihan Gürsoy

Reklam Ajansı: VMLY&R

Yönetici Kreatif Direktör: Arkın Kahyaoğlu

Kreatif Direktör: Emir Yüksel

Yardımcı Kreatif Direktör: Mustafa Gülsen

Yaratıcı Grup Başkanı: Halil Gökhan Tuna

Yaratıcı Ekip: Eylül Ergin, Burcu Çetin, Kaan Birkes, Selver Yılmaz

Strateji Ekibi: Kaan Arslan

Müşteri İlişkileri: Merve Çiçek Tuyun, Gizem Pelivan

Topluluk Yöneticisi: Ebru Tonel, Selin Süer

Ajans Prodüktörleri: Beril Talu, Muttalip Güneş, Melike Aydemir Güngör 

Yönetmen: Burak Kolcu

Prodüksiyon: VMLY&R

Post Prodüksiyon: Film&Go, AhmetSarımeşe

Müzik: 3K1A

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir