Burger King Türkiye'den "Sossal Mesafeli Whopper"

Burger King, salgınla beraber sosyal mesafe kurallarının uygulanmaya başladığı ilk günden beri, müşterilerinin bu kurallara uymasını ve evde kalmasını sağlamak için birçok eğlenceli kampanya başlattı ve reklamlar yayınladı.

Geçtiğimiz ay bol soğanlı bir Whopper reklamı ile sosyal mesafenin önemine dikkat çekerken, Almanya'da restoranlarında müşterilerin birbirinden 6 metre uzakta olmasını sağlayan sosyal mesafe tacını tanıtmış, Brezilya'da insanları evde kalmaya teşvik etmek için evde geçirilen sürenin bedava Whopper’a dönüştüğü bir kampanya başlatırken, geçtiğimiz hafta TikTok Dansı yapanlara 1 Dolar'a Whooper kampanyası başlatmıştı. Bir eğlenceli reklam da Burger King Türkiye'den geldi.

Fast-food devi, Türkiye için hazırladığı reklam filminde kat kat soğanlı ve bol sarımsaklı mayonez soslu "Sossal Mesafeli Whopper"ı tanıtıyor. Ve marka neredeyse her reklamından alışık olduğumuz mizahını bu kampanyaya da yansıtıyor.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=6wtKa_ni_4w&feature=emb_logo
https://www.instagram.com/p/CB1A8TaD7Xr/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CByJqSpDa9p/
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir