Burger King Tayland'dan Sevgililer Günü'ne Özel Pembe ve Siyah Burgerler

Özel günler için mutlaka bir kampanyası olan Burger King, bu kez de Sevgililer Günü için özel bir burger serisi hazırladı. Tayland'da yapılan bu burgerler oldukça konuşulmaya başlandı.

“Black and Pink Burgers”  isimli seride hazırladıkları burgerler pembe ve siyah. Burger King, Sevgililer Günü'ne tek başına girecek olan kişiler için "Black Double Grilled Onion Burger" ve bu günü yalnız geçirmeyecek kişiler için ise "Pink Salmon Burger" isminde iki ayrı burger tasarlandı.

https://pazarlamasyon.com/burger-king-menu-siparis-eden-musterilerine-bir-kilo-patates-veriyor/

Black Double Grilled Onion Burger, Burger King'in ızgara köftesi, iki peynir dilimi, özel barbekü sosu, ızgara soğan, doğal renkli siyah çörekler içeriyor ve 149 baht'a (4.96 USD)  servis ediliyor. Pink Salmon Burger, derin yağda kızartılmış somon fileto, bir peynir dilimi, özel zengin sos ve doğal renkli pembe çörekler içeriyor ve o da 89 baht'a (2.96 USD) tutarında.

Sevgililer Günü için hazırlanan bu seri,  Şubat 2-28 Şubat tarihleri arasında, Tayland'daki Burger King şubelerinde mevcut olacak.

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir