Burger King, "Sweet" ile NFT pazarına adım atıyor

Burger KingSweet ile yeni bir NFT kampanyası başlattığını duyurdu.

NFT piyasasında hareketlilik sürerken bir hamle de Fast food devi Burger King‘den geldi. Burger King daha önce kripto para ödemelerini kabul etmeye başladığını açıklamıştı. Şimdi ise NFT sektörüne adım attı.

Burger King, NFT pazarı Sweet’te açık artırmaya çıkarılacak olan en son eşsiz token (NFT) “Keep It Real Meals” adındaki kampanyasının lansmanını duyurdu. Burger King’in Keep It Real Meals NFT’si, yaklaşık 6 milyon yemek kutusunda görünecek QR kodları aracılığıyla dijital koleksiyonların kilidini açmayı kolaylaştıracak.

Eşyaların toplanması için NFT'lerin kilidinin açılması gerekiyor. Böylelikle, müşteriler farklı kategorilerdeki ödüllerin sahibi oluyor. Burger King'in NFT adımı, popüler şarkıcılar Nelly, Anitta ve LILHUDDY ile ortaklaşa yürüttüğü “Keep It Real Meals” kampanyasının bir parçası olarak belirtildi.

Dijital koleksiyon ögelerini toplama, müşterlerin NFT’lerin kilidini açmasına imkân tanırken çeşitli ödüller dağıtılacak. Ödüller arasında 3D Burger King dijital koleksiyon ürünleri, bir yıl boyunca bedava Whopper, imzalı ürünler ve hatta medyaya yansıyan açıklamaya göre kampanyanın ünlülerinden biriyle iletişim kurma gibi ödüller sunduğu belirtiliyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir