Burger King, PlayStation ile Müşterilerinin Bedava Menü Kazanabileceği Bir Akıllı Menü Geliştirdi

Burger King, PlayStation ile bir iş birliğine imza attı. Burger King İspanya, popüler basketbol video oyunlarından biri olan NBA 2K21'in oyuncularına, PlayStation'da zorlu bir sayı atıp bunu kayda alıp paylaşma durumunda bedava menü sözü veriyor.

Burger King İspanya, bu kampanyayı oluşturmak için yaratıcı ajans David ile ortaklık kurdu. The Menu Court olarak adlandırılan özel bir oyun içi düzenleme aracıyla PlayStation kullanıcıları için NBA 2K21 oyununa ürün yerleştirme yaptı. Kullanıcıların yapması gereken tek şey ise, oyun içerisinde bir atış yapmaktır. Başarılı olma durumlarında ise, kayda aldıkları görüntüyü "#BKMenuCourt" hashtag'iyle Burger King ve NBA2K'yi etiketleyerek ve Twitter'da paylaşarak menü kazanabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=hTho_-Gt7ac&feature=emb_title

Burger King, kullanıcıların daha zorlu atışların gerçekleştirilmesi durumunda ise daha büyük menüler kazanabileceklerini söylüyor. Oyunda bedava bir burger kazanmak aslında kolay fakat oyuncular patates kızartması ve içecek ile tam bir menü kazanmak isterlerse, sahanın ortasından bir atış yapmaları gerekiyor.

Kampanya, PS4 ve PS5'te 4 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir