Burger King, Karnı Guruldayanlara Kupon Veriyor

Burger King, "Rumble Detector"/"Guruldama Dedektörü" isimli yeni kampanyasıyla, açlıktan karnı guruldayanlara Burger King ürünlerinde kullanılabilecek kuponlar veriyor.

Rumble Detector şöyle çalışıyor: Burger King uygulamasını indirip telefonunuzu karnınıza yaklaştırıyorsunuz. Uygulama, karnınızın çıkardığı sesleri dinliyor ve gurultunun seviyesine göre size kupon veriyor. Örneğin; ücretsiz patates kızartması, 1 sent'e sandviç, bir hafta boyunca ücretsiz teslimat gibi kuponlar var. Karnınızın çıkardığı ses ne kadar gürültülü olursa o kadar iyi kuponlar kazanıyorsunuz.

https://pazarlamasyon.com/burger-king-2020yi-temsil-eden-bir-hamburger-yapti/

Ayrıca, eğer guruldamanız skor tahtasında ilk 1000'e girerse, en büyük kuponu kazanıp 4 yıl boyunca ücretsiz Burger King yiyebilirsiniz. Burger King, toplum içinde zaman zaman bizi utandırabilen karnımızın, bizim için ücretsiz Burger King kazanabileceğini söylüyor.

Kampanya, S.I. Newhouse School of Public Communications tarafından Burger King ABD için hazırlandı. İkili, kampanya hakkında "Burger King misafirlerini memnun etmek ve şaşırtmak için dijital kuponlar kullanan bir fikir bulduk. İnsanların acıktıklarında daha fazla yemek istedikleri göz önüne alındığında, insanların açlık düzeylerine göre kuponlar kazanmalarını mümkün kılacak bir fikir geliştirdik. Bu büyük fikirden yola çıkarak, midenizin guruldama seviyesine göre kupon kazandıran bir uygulama içi promosyon olan Guruldama Dedektörü'nü yarattık." diyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir