Burger King'den sıcak havalara özel Ice Whopper

Burger King Japonya’da kavurucu sıcaklara çözüm olarak Ice Whopper'ı tanıttı.

İklim krizinin en büyük etkilerinden olan sıcak havaları bu yıl geçtiğimiz yıllara göre çok daha fazla hissetmeye başladık. Tüm dünyada etkisini gösteren aşırı sıcak havalar, yemek yeme ihtiyacımızı da fazlasıyla etkiyor. Burger King Japonya da bu sorundan yola çıkarak meşhur Whopper menüsüne buz gibi bir dokunuşta bulundu.

Sıcak havalarda müşterilerine sıcak bir hamburger sunmak yerine ikonik menüsünü Ice Whopper'a dönüştüren Burger King, hamburgerin içerisinde yer alan alevde pişmiş ızgara köftesinin yanına, soğan ve turşunun arasında yer alan bir buz katmanı ekledi.

Coca-Cola işbirliği ile hazırlanan sınırlı sayıdaki “Summer Love Set” Whopper menüsü, “The chill AF burger” olarak adlandırılıyor ve buz gibi bir Coca-Cola’yla birlikte sunuluyor. Sadece rezervayon ile servis edilecek olan Summer Love Set, 19-20 Ağustos tarihlerinde Kanagawa Prefecture plajında satışa sunulacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir