Burger King'den Onur Ayı'na özel Whopper

Burger King, benimsediği kapsayıcılık ve çeşitlilik kapsamında Onur Ayı'na özel Whopper hazırladı.

Onur Ayı'na özel olarak markaların hazırladığı kampanyalara her yıl olduğu gibi Burger King de dahil oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Burger King ABD için hazırlanan Pride Whopper'da "Hepimiz aynıyız" mesajı taşıyan ve gökkuşağı ambalajına sarılmış normal bir Whopper bulunurken Burger King Avusturya için hazırlanan Pride Whopper, çeşitliliği vurgulamak adına iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Hamburger ekmeklerinin ters olarak kullanıldığı Pride Whopper, bu kampanyada cinsiyet çeşitliliğini ön plana çıkarıyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BURGER KING® Österreich (@burgerkingaustria)'in paylaştığı bir gönderi

Kampanya kapsamında Burger King Avusturya'da Onur Ayı'na özel olarak hazırlanan "Pride Whopper" 20 Haziran'a kadar müşterilere sunulacak. “Eşit sevgi ve eşit hakları” temsil etmek amacıyla hazırlanan Pride Whopper, müşterilere birbirlerine saygılı ve barışçıl davranmalarını hatırlatırken yüzlerde gülümseme bırakmayı amaçlıyor.

Kampanya için hazırlanan afişlerde, “Tüm kimliklerin ve cinsel yönelimlerin eşit haklarını savunuyoruz” mesajı veriliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir