Burger King'den hangover seviyesine göre indirim veren kampanya

Burger King'in yüz tanıma teknolojili "Hangover Whopper" kampanyası, hangover seviyesine göre indirim fırsatları sunuyor.

Burger King Brezilya, "Hangover Whopper" kampanyasında, reklam ajansı DM9 ile işbirliği yaparak müşterilerinin tespit edilen akşamdan kalma düzeyiyle orantılı olarak sandviçlerinde indirim sağlayan bir yüz tanıma teknolojisini kullanıma sundu.

Kampanya için hazırlanan özel bir mikrosite, kişilerin özçekimlerinden hangover derecesini ölçüyor ve Jr Double Whopper, Whopper veya Double Whopper için belirli indirimler tanımlıyor. İndirim kazanmanın adımları ise şu şekilde:

Alkollüyken çekildiğiniz bir fotoğrafı web sitesine yüklüyorsunuz ve web sitesi hangover seviyenizi birden üçe kadar bir ölçekte değerlendiriyor. Değerlendirmeye göre size bir indirim kuponu ve menü kombinasyonu sunuyor. Ne kadar Hangover görünüyorsanız aldığınız inidirim de bu oranla artıyor.

Uygulama yalnızca 2 Ocak'a kadar devam edecek ve yeni yıl kutlamalarının hemen ardından sona erecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir