Burger King, 2020'yi Temsil Eden Bir Hamburger Yaptı

Burger King, yılın son kampanyası için bazı garip yiyecekleri bir araya getirdi. David Brezilya ile hazırlanan kampanyada Burger King'in çıkardığı yeni ürün, bu yıl başımızdan geçen tüm zorlukları ve duygularımızı temsil ediyor. Kampanya, Burger King'in takipçileriyle yaptığı bir online ankete dayanarak oluşturuldu.

https://pazarlamasyon.com/burger-king-patates-kizartmasi-ile-dolu-dondurma-satmaya-basladi/

Burger King Brezilya, müşterilerine "2020 bir sandviç olsaydı nasıl olurdu?" diye sordu ve gelen cevaplardan bazıları şöyleydi: "İğrenç.", "Bir felaket.", "Tadı üzüntü gibi.", "Yağlı tarafı yere düşen bir kızarmış ekmek.", "Elbette kırmızı patlıcan ve kuru üzüm.", "Küflü ekmekte yarasa burgeri ve ısınmış gazlı içecek.", "2020'de 10 yıl yaşlandığımdan dolayı tavuk ayağı.".

https://www.youtube.com/watch?v=mfGtYMTkrhk&feature=emb_logo

Böylece bu yaratıcı sandviç için yanmış ekmek, erişte, kuru üzüm, kırmızı patlıcan, sardalya, tavuk ayağı, jöle, jackfruit, süt ve karamel bir araya getirildi. Tabii, bu sandviç yarasa eti içermiyor ve herhangi bir Burger King restoranında satışa sunulmayacak.

Sandviç, hazırlanan reklam da müşterilere sunuldu. "Tıpkı bu yıl gibi ağır.", "Yediğim en kötü şey.", "Aynı 2020 gibi.", gelen yorumlardan bazılarıydı. Burger King ise, "2020 ile karşı karşıya kalanlar için belki 2021 daha kolay yutulur." diyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir