Budweiser LaLiga ve Premier Lig’e Sponsor Oldu

Geçtiğimiz günlerde sizlere “Brand Finance Beers 25” listesinde ilk sıraya yerleşen Budweiser'ın bu yükselişinde önemli bir payı olan 2018 Dünya Kupası sponsorluğundan bahsetmiştik.

Dünyanın en iyi bira markası seçilen Budweiser şimdi de İngiltere'nin birinci ligi Premier Lig ve İspanya'nın birinci ligi olan LaLiga ile global sponsorluk anlaşmaları imzaladı. Marka, Dünya Kupası sponsorluğunun ardından dünyanın en çok ilgi gören iki ligine sponsor olarak futbol ile bağları güçlendirmeye devam ediyor.

Budweiser'ın 5 kıtaya yayılan sponsorlukları 1 Ağustos'tan itibaren başlayacak ve tv kampanyalarının, etkinliklerin yanı sıra yeni ürün tasarımlarında da vurgulanacak.

https://www.youtube.com/watch?v=_lPHS0Yy7wI

AB InBev'de Pazarlama Direktörü olan Pedro Earp: "Dünya liginde iki önemli müsabaka olan Premier League ve LaLiga ile bu uzun dönem ortaklığını başlattığımız için çok heyecanlıyız." şeklinde bir açıklama yaptı.

Budweiser İngiltere'nin pazarlama müdürü Matt Leadbeater da sponsorluk anlaşmasının onları çok heyecanlandırdığını ve futbolun onlar için bir oyundan daha fazlası olduğunu dile getirdi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir