Budweiser, Aşıda İstenilen Sayıya Ulaşılırsa Herkese Bira Vereceğini Duyurdu

Tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 sebebiyle yaşadığımız üzere birçok önlem ve yasak alındı ve hayat neredeyse durma noktasına geldi. Aşının çeşitli alternatiflerinin bulunması sebebiyle de şimdilerde normalleşme sürecine girdik. Tabii aşı olmak veya olmamak konsunda karar kişiye ait. Bu sebeple markalar kişileri aşıya teşvik etmek için bazı kampanyalar hazırlıyor.

Budweiser da aşı konusunda kararsız veya çekimser olan kişileri aşı olmaya teşvik etmek amacıyla bir kampanya hazırladı. Anheuser-Busch şirketinin çatısı altında olan Budweiser, aşı olan herkese bedava bira vereceğini duyurdu. ABD'de gerçekleşen kampanyanın elbette ki bir yaş sınırı da var. Yasal satış sınırı olan 21 yaş ve üstü aşı olan herkes, Budweiser'a ücretsiz olarak sahip olabilir.

Budweiser Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Monica Rustgi, konuyla ilgili olarak "Amerika'nın en büyük markalarından biri olarak, bu konuda yeniden bir araya gelebilmemiz için insanları aşı yaptırmaya teşvik etmenin önemli olduğunu hissettik" dedi.

Kariyer

Bunlar İlginizi Çekebilir