Bubba Pizza'nın Sevgililer Günü Kampanyası: Bebek Pizzalar

Bubba Pizza ve By All Means, Sevgililer Günü için Baby Maker isimli bir kampanya yarattı. İki büyük boy pizza sipariş eden tüm sorumlu yetişkinlere bir küçük boy pizza ücretsiz gelecek; fakat dokuz ay sonra. 

Küçük boy pizza, daha önce sipariş edilen iki pizzanın yarı yarıya birleşiminden oluşacak. Sipariş veren çiftler, pizza bebeklerini 14 Kasım'da teslim almak için kullanabilecekleri bir kupon alacaklar. Almayı unutanların bebekleri, Bubba’nın online yetimhanesine gönderilecek ve orada evlatlık verilecek.

https://pazarlamasyon.com/2021-yilinda-icimizi-isitan-sevgililer-gunu-reklamlari/

By All Means'ın yaratıcı ortağı Toby Cummings, kampanyayla ilgili "Eşiniz için her zaman aynı şey söylenemezken; pizza, güvenilir bir şekilde tatmin edici bir şey. Pizza, nihai bir uzlaşma yiyeceği olabilir, bu da onu Sevgililer Günü'ne dahil etmeyi kolaylaştırıyor," açıklamalarında bulundu.

https://youtu.be/X-z33HQ6h2A

Bubba Pizza'nın genel müdürü Damian Hopper ise, “Sevgililer Günü birbirini mutlu etmekle ilgili ve Avustralyalıların %30'u yiyecek uyumunun bir ilişkinin en önemli yönü olduğunu kabul ederken, pizza çoğu çift için oldukça güvenilir bir bahis. Elbette, dokuz ay sonra gelecek ücretsiz küçük bir pizza kağıt üzerinde en iyi anlaşma gibi görünmeyebilir, ancak bebek sahibi olmak da öyle değil. En azından bunu yiyebilirsin," dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir