BNB Chain'den Google Cloud ile ortaklık!

BNB Chain, erken aşama Web3 girişimlerini desteklemek için Google Cloud ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Kripto para borsası Binance'in akıllı sözleşme blockchain platformu BNB Chain, erken aşama web3 girişimlerini desteklemek için Google Cloud ile ortaklık kurdu. BNB Chain’in geliştiricileri artık zincir üzerindeki verileri analiz ederken Google Cloud'un ölçeklenebilir, güvenli ve açık kaynak altyapısından yararlanabilecekler. Bu sayede BNB tabanlı 1.300'ün üzerinde web3 tabanlı girişim, her iki platformun sağladığı araç ve altyapılara erişim sağlayabilecek.

Girişimciler birçok avantajdan faydalanabilecekler

Kurulan ortaklık bağlamında yaklaşık 150 BNB Chain ekosisteminden proje, Google Cloud’un başlangıç programına “hızlandırılmış erişim" elde edecek. Diğer bir yandan web3 geliştiricileri; veri yönetimi, veri analizi, makine öğrenimi gibi konuarda, Google Cloud Girişim Başarısı ekip üyeleri ve teknik konularda uzman kişiler ile iletişime geçebilecek. Katılımcılara sunulacak Google Cloud eğitim ve sertifikaları da yapılan işbirliğin diğer avantajları.

BNB Chain’in yatırım direktörü Gwendolyn Regina konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim için sadece büyük vizyonları olan büyük oyuncularla çalışmak önemli çünkü biz de aynı vizyonları paylaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir