Blockchain ve Kripto Paralar Workshop'u Kayıtları Başladı

Trendleri yakından takip eden ve bu doğrultuda yenilikçi eğitim programları hazırlamayı ilke edinen Pazarlamasyon Akademi olarak blockchain teknolojisiyle ilgili şu ana kadarki en verimli eğitim programını sizlerle buluşturuyoruz.

19 Ekim'de Workinton Maslak'ta tek günlük bir workshop olarak gerçekleşecek Blockchain ve Kripto Paralar eğitiminde; Blockchain teknolojisinin ne olduğundan başlayarak, kripto paraların alt başlıklarına kadar ineceğiz.

Eğitimi verecek olan eğitmen Blockchain & Kripto Para Danışmanı Eren Caner geçmişte ING Bank, Eti Kurumsal, Eti Tutku, Form, GAP gibi büyük ve köklü markaların dijital stratejilerini hazırladı. Coca-Cola Türkiye’de ve Roy+Teddy dijital pazarlama ajansında “Group Head” olarak; Denizbank, Garanti Bankası, Yandex ve Xbox Orta Doğu bölgesi ile çalıştı. Hali hazırda kendi blog’unda, CNN Türk’te dijital trend’ler üzerine yazılar yazıyor ve kendi kurduğu Kripto Sözlük Youtube kanalında kripto paralar ve Blockchain üzerine tecrübelerini paylaşıyor, canlı yayınlar yapıyor.

Bu Eğitime Neden Katılmalıyım?

Gelecekte teknoloji stratejilerinin şekillendirilmesinde bu eğitim hayati önem taşımaktadır. Alternatif Finans, insanların hayatlarını ve ekonomilerini sonsuza dek değiştirebilir. Bunlar hiçbir üst düzey yöneticinin görmezden gelemeyeceği gelişmelerdir. Bir blockchain iş ağının ne olduğunu, basit bir blockchain çözümünün nasıl oluşturulacağını ve modellendiğini ve geliştiricinin blockchain uygulamaları oluşturmadaki rolünü anlayacaksınız.

Bu workshop, blockchain ve ilgili kripto para birimi teknolojisine temelli ve organizasyonel olarak ilgili bir giriş sağlar. İlk prensiplerden yola çıkarak, bu teknolojinin sistemi nasıl etkilediğini açık bir şekilde anlayarak, kurumunuza veya topluluk projelerine geri dönmelerini sağlayacak temel bilgileri sağlayan bir dizi farklı perspektiften teknolojiye yaklaşmayı hedeflemektedir.

Kimler katılmalı?

Teknoloji, operasyon, finans, devlet, yardım sektörlerinden; STK ve politika rollerinde görev alan direktörlerin, sratejistlerin, yöneticilerin, analistlerin ve satınalma ekiplerinin eğitimimize özellikle katılmalarını tavsiye ederiz.

Siz de Blockchain ve kripto paralar konusunda genel bir bilgi edinmek veya profesyonelleşmek istiyorsanız, Blockchain ve Kripto Paralar Workshop'u erken kayıtlarından faydalanmak için acele edin! Daha fazla bilgi almak ve workshop'a kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir