Blockchain stüdyosu KRPT, Block Earner'ı müşteri portföyüne ekledi

Markalara kripto dünyasında pek çok alanda hizmet sağlayan KRPT, müşteri portföyünü genişletiyor.

Markalara kripto dünyasında pazarlama stratejilerinden uygulama geliştirme, medya satın alma ve iletişim süreçlerine kadar pek çok alanda hizmet sağlayan KRPT, müşteri portföyünü genişletiyor. Faaliyetlerine geçtiğimiz sene başlayan İstanbul merkezli şirket, portföyüne Avustralya merkezli ve kısa süre önce Türkiye pazarına da giriş yapan Block Earner'ı da dahil etti.

Ceylan Arslan Köse: "Block Earner'ın kripto yatırımlarını herkes için kolaylaştırma misyonu, bakış açımızla birebir örtüşüyor."

KRPT Yönetici Ortağı Ceylan Arslan Köse, "Kriptoda daha ilk günden itibaren kullanıcılarına verdiği güvenle adından söz ettiren Block Earner ile yaptığımız iş birliği, bizim için oldukça önemli ve heyecan verici. Block Earner'ın kripto yatırımlarını herkes için kolaylaştırma misyonu, bakış açımızla birebir örtüşüyor. Bu nedenle her iki ekibin birlikte çok başarılı projelere imza atacağına inancım tam." dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir