Biranın zihni rahatlattığı doğru, peki bu ayaklar için de geçerli mi?

Heineken, Dominic Ciambrone işbirliği ile ürettiği ve “Heinekicks” adını verdiği ayakkabı ile bira üzerinde yürümenizi mümkün kılıyor.

Biranın zihni rahatlattığı doğru, peki aynısı ayaklar için de geçerli mi? Aklınıza neler geldi bilmiyorum ama Hollandalı ünlü bira markası Heineken, bu sorunun cevabını bulabileceğimiz bir yol bulmuş gibi görünüyor. Heineken,Ayakkabı Cerrahı” olarak bilinen ünlü ayakkabı tasarımcısı Dominic Ciambrone işbirliği ile ürettiği ve “Heinekicks” adını verdiği ayakkabı ile bira üzerinde yürümenizi mümkün kılıyor. Yalnızca 32 adet üretilen Heinekicks, tabanında markanın sevilen serilerinden Silver birasını ve önünde bir adet şişe açacağı bulunduruyor.

heineken-pic

Sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyondan yedi tanesi yılın dördüncü çeyreğinde Singapur'da satışa sunulacak. Vietnam, Kore, Tayvan, Hindistan ve Çin’de ise toplam 25 çift mevcut. Daha önce LeBron James, DJ Khaled ve Drake gibi isimler için özel spor ayakkabılar tasarlayan ayakkabı virtüözü Ciambrone, satın alanların bira üzerinde yürümelerini sağlayacak Heinekicks için, “Yeni bira için Heineken ile ortak olmak eğlenceli bir mücadeleydi. Birlikte inovasyon ve sınırları zorlama tutkusunu yansıtacak bir tasarım yarattık. Ayakkabı sadece Heineken Silver’ın enerjisini somutlaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda kelimenin tam anlamıyla taşıyor. Daha önce gerçek bira içeren bir spor ayakkabı tasarlanmadı” ifadelerinde bulundu.

Asia Pacific Breweries Singapore'un pazarlama direktörü Gerald Yeo, "Heineken Silver'ın piyasaya sürülmesi bunun kanıtıdır ve sınırlı sayıda üretilen Heinekicks, Heineken'in sürekli yenilik arayışının bir tezahürüdür. The Shoe Surgeon'un "Walking on Beer" vizyonu, Beklenmedik Şekilde Pürüzsüz Heineken Silver deneyiminin keyfini çıkarmanın yeni bir yolunu sunmakla kalmıyor; açık bir zihnin hayatın olanaklarını yakalamanın anahtarı olduğu mesajını da veriyor" dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir