Binance'ten deprem mağdurlarının 100 USD'lik destek

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, deprem bölgesinde olan onaylı kullanıcıların hesabına $BNB cinsinden 100 USD yükleyecek.

Ülkemizi sarsan deprem sonrası, Türkiye'ye küresel çapta çeşitli destekler geldi ve gelmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yakın zaman önce Türkiye'ye destek vereceğini duyurdu. Binance, deprem bölgesinde olan onaylı kullanıcıların hesabına $BNB cinsinden 100 USD yükleyecek. Bağıştan faydalanacak kullanıcılar 6 Şubat’tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek.

6 Şubat tarihi itibari ile Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde bulunduğu doğrulanan Binance kullanıcıların hesaplarına 100 ABD Doları değerinde BNB dağıtacak. Binance, yaptığı açıklamada, toplam bağış miktarının 5 milyon dolar olmasının beklendiğini aktardı.

Binance konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: "Binance, Türkiye'de meydana gelen son depremin yol açtığı yıkıma yanıt olarak, depremden en çok etkilenen bölgelerde yaşadığı belirlenen tüm Binance kullanıcılarına 100 ABD Doları değerinde BNB dağıtacak. Kullanıcıların kimlik tespitinde, depremin önemli ölçüde etkili olduğu 10 ilde 6 Şubat'tan önce tamamlanan Adres Kanıtı (POA) esas alınacak: Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay."

CZ: "Kullanıcılarımızın yanındayız"

Binance CEO'su ve kurucusu CZ, “Ekibimiz, Türkiye’de yer alan Binance kullanıcılarını ve ailelerini güvende tutmak ve gereken yardımı sağlamak için üzerine düşeni yapmaktadır” ifadelerinin kullandı ve ekledi, “Binance bu zor zamanlarda kullanıcılarımızın yanındadır. Ek olarak, Türkiye'de bulunan topluluğumuza yardım etmek için gereken desteği verebilmek adına çalışmaya devam edeceğiz."

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir