Boyner Türkiye’de Be.Real’da Influencer işbirliği yapan ilk marka oldu

Tarzın doğallıktan beslendiğine inanan Boyner, kullanıcıların anlık olarak kendilerini oldukları gibi, filtresiz paylaştığı popüler uygulama Be.Real'da, Yiğit Poyraz ile influencer iş birliği yaparak kullanıcılarla buluşan ilk marka oldu.

Boyner, “Kendini Olduğun Gibi Paylaş” mottosuyla hayata geçen ve son dönemlerde gençler tarafından oldukça sevilen Be.Real uygulamasında “Türkiye’de influencer iş birliği yapan ilk marka” oldu. Be.Real’da Yiğit Poyraz ile işbirliği yapan marka, önümüzdeki günlerde bu alandaki iletişim çalışmalarına devam edecek.

Dinamik ve yenilikçi duruşuyla cesur adımlar atan Boyner, genç müşterileri ile yakın temasta olmak adına yeni nesil uygulamaları ve iletişim mecralarını yakından takip ederek aldığı aksiyonlarla dikkat çekiyor.  Son olarak Z kuşağının aktif olarak kullandığı Be.Real’a giren marka, “Bizim tarzımız her halimizle güzel” diyerek üzerine düşünülmüş, filtrelenmiş sosyal medya gönderileri yerine, ön ve arka kameradan aynı anda çekilen ve düzenlenemeyen, üzerinde oynanamayan içeriklere odaklanıyor. Günün herhangi bir saatinde bildirim gönderen ve paylaşım için iki dakikalık sürenin olduğu uygulamada o an paylaşım yapılmazsa kullanıcı diğer kullanıcıların içeriklerini göremiyor. Paylaşılan fotoğrafların toplu olarak bulunduğu, profil sayfasının olmadığı Be.Real uygulamasında kullanıcıların birbiriyle uyumlu içerikler paylaşma endişesi olmuyor. 

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir