Bavul Markası Away Paris Moda Haftasına Özel Pop-Up Otel Tasarladı!

Tüketiciye değer önerinizi en doğru nasıl anlatırsınız? Onun temas ettiği tüm noktalarda unutulmaz deneyimler yaşatarak!

Sadeliğe ve tüketici ile direkt buluşma noktası yaratmaya inanan New York orijinli bavul markası Away, seyahat deneyimini sadece ‘bavulları’ ile iyileştirmekten birkaç adım daha öteye geçmeye karar vermiş ve 2018 Paris Moda Haftası ziyaretçileri için pop-up bir otel açmaya karar vermiş.

Seyahatin, alıp başını gitmenin iyileştirici ruhunu, müstakbel 2018 Paris Moda Haftası konuklarına 360 derece daha iyi bir seyahat deneyimi sunarak yaşatmaya karar veren marka, "Chez Away” ismini verecekleri bu özel otel için Amastan Oteli’ni moda haftası süresince devralarak özel hizmetlerde donatacak.  Firma bu hamlesiyle hem sadık müşteri kitlesini perçinleyecek hem de yaşattığı bu unutulmaz deneyimle yeni müşterilerine de hoş geldin demeyi planlıyor.

Moda Haftası ruhuna uygun olarak Chez Away’de manikür, piercing ve dövme artistleri yer alacak. Odalarda sunulan güzellik ürünlerinin sponsorları ise  Glossier, Diptyque ve Dr. Jart olacak. Misafirlerin wellness ve fitness organizasyonları Nike ve meditasyon merkezi MNDFL’e emanet olacak.

27 Şubat- 6 Mart 2018 tarihleri arası gerçekleştirilecek Paris Moda Haftası’nın Chez Away’de kalacak şanslı misafirlerini oldukça güzel bir deneyim bekliyor. Sadece eşyalarımızı bir yerden diğerine taşımak için kullandığımız basit bir araç olmaktan çıkarak bir ‘lifestyle ürün’ olmayı başaran ve  kuruluş değeri olan seyahatin ruhunu tam anlamıyla yansıtmayı hedefleyen Away’in bu fikri, kalıpların dışına çıktığımızda ürünümüz bir valiz bile olsa ne kadar yaratıcı kampanyalar yaratarak tüketicinin kalbini çalacağımızı göstermesi açısından oldukça ilham verici.

 

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir