Audi’nin Logo Meydan Okumasına Mercedes de Katıldı

Audi'nin #FourRingsChallenge etiketi ile başlattığı meydan okumaya Mercedes, AMG C63'ün ile asfalt üzerinde Audi logosunu çizdiği video ile katıldı.

Audi, sosyal mesafenin önemine dikkat çekmek amacı ile markanın logosunda yer alan halkaları birbirinden ayırmıştı. Marka, mümkün olduğu sürece evlerde kalınması gereken COVID-19 pandemi sürecinde yaratıcılığıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu kez de logosu üzerinden bir meydan okuma başlattı.

Audi, logosunda yer alan 4 halkanın farklı formlarda tasviri için #FourRingsChallenge etiketi ile bir girişimde bulundu ve herkesi bunu bir parçası olmaya davet etti. Yaratıcılığın sınırları zorlanarak her türlü malzemeden markanın logosu yapıldı. Şarj kabloları, kurabiyeler, içecek kutuları, bozuk paralar, plaklar, konserveler ve daha niceleri bir araya gelip logoyu oluşturdu. Sosyal medyadaki takipçiler de gönderinin altına hazırlamış oldukları logolarını paylaştı.

https://twitter.com/Audi/status/1246219715183136773?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1246219715183136773&ref_url=https%3A%2F%2Fbigumigu.com%2Fhaber%2Faudinin-logo-meydan-okumasina-mercedes-de-katildi%2F

Audi’nin logosunu oluşturma meydan okumasına katılanlar arasında Mercedes de yerini aldı. Audi’nin başlatmış olduğu #FourRingsChallenge’ı kendilerinin de kabul ettiğini paylaştığı video ile bildirdi. Mercedes, AMG C63 modeli ile logoyu asfalta kazıdı.

https://www.instagram.com/p/B-wfZDUj-ox/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Audi, kullanıcıları #FourRingsChallenge ve #AudiTogether etiketleri ile Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşım yapması için teşvik etmeye devam ediyor.

https://www.instagram.com/p/B-_uSz5nbah/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_againSosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir