ASUS, üzerinde OLED Ekran bulunan oyun kolunu tanıttı: ROG Raikiri Pro

ASUS, CES 2022'de, üzerinde 1.3 inç büyüklüğünde bir OLED ekran bulunan yeni oyun kolu ROG Raikiri Pro'yu tanıttı!

ASUS, Xbox uyumlu ve PC için bağlantı desteği sunan yeni oyun kumandası ROG Raikiri Pro'yu tanıttı. Tayvan merkezli teknoloji devinin yakın zaman önce gerçekleşen CES 2022'de tanıttığı yeni oyun kumandasının oldukça hoş bir estetiğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tanıtılmasının ardından heyecanla karşılanan kumandanın üst kısmında ise özel animasyonların yer aldığı 1.3 inç büyüklüğünde bir OLED ekran bulunuyor.

 ROG Raikiri Pro'nun OLED ekran özellikleri

ROG Raikiri Pro'nun 1.3 inç büyüklüğündeki OLED ekranı, 128 x 40 piksel çözünürlük sunuyor. Ekran, hareketli duvar kağıtları göstermesinin yanında pil ve mikrofon durumu, kullanıcı profili ve kumandanın hangi cihazla eşleştirildiği bilgileri de yer alıyor. ROG Raikiri Pro'nun detaylarına göz attığımızda ise kumandada, 3,5 mm'lik bir kulaklık takma bölümü ve LED aydınlatmalı bir sessize alma tuşunun yer aldığını görüyoruz. Kumandayı özelleştirmek isteyen kullanıcıların ise Armory Crate PC isimli uygulamayı kullanmaları gerekiyor.

rog-raikiri-pro-2

Son olarak ROG Raikiri Pro'nu üçlü bağlantı desteği sunduğunu belirtmeden geçmeyelim. Kullanıcılar; Bluetooth, USB Type-C veya RF bağlantısıyla da oyun oynama imkanı yakalamış olacaklar. Bu, lisanslı bir Xbox kumandası için bir ilk. ROG Raikiri Pro'nun fiyat ve çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir