Arda Erdik Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023''ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Tribal Worldwide İstanbul Yaratıcı Başkanı Arda Erdik oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Arda Erdik'i daha yakından tanıyalım...

Reklamcılığa 2001 yılında reklam yazarı olarak başlayan Arda Erdik, 2006 yılında DDB İstanbul Grubu ajanslarından Medina Turgul DDB’de çalışmaya başladı. 2012 yılında bir kariyer molası verdikten sonra dünyayı gezen Erdik, ardından Tribal Worldwide İstanbul'a yaratıcı yönetmen olarak döndü.

2016 yılında, Tribal Worldwide İstanbul'un Ajans Başkanlığı görevini de üstlenen Arda Erdik; Audi, ING, İş Bankası, Netflix, Turkcell, Turkish Airlines, Unilever, Vodafone gibi markalara yaptığı işlerle dikkat çeken Tribal Worldwide İstanbul Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en ödüllü ajanslarından biri oldu ve birçok kez Yılın Yeni Nesil Ajansı ve Yılın Yaratıcı Ajansı seçildi.

Aynı zamanda Reklamcılar Derneği yönetim kurulu üyesi olan Erdik, Platon.Ai, Rafa Film gibi girişimlerin de kurucu ortağı. Erdik, 2011 yılından beri, Kadir Has Üniversitesi'nde Reklam Yazarlığı dersleri veriyor.

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir