Apple'dan Tokyo Olimpiyatları'na özel Watch koleksiyonu

Apple, Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları'nı desteklemek için 22 ülkeye özel tasarladığı yeni Watch kadran ve kordonları tanıttı. Kordonlar sınırlı sayıda üretilirken, kadranlarda yer alan bayraklar ise Watch'a yükleyerek kullanılabilecek.

Kordonlar sınırlı süre satışta olacak

Bu yaz Tokyo'da düzenlenecek Yaz Olimpiyatları öncesinde Apple, 22 ülkenin bayraklarının renklerini içeren kadran ve kordonları “International Collection” adıyla duyurdu. Watch modellerinin 40 mm-44 mm'lik versiyonlarına uyumlu kordonlar, sınırlı süre satışta olacak. Kadranlar için kullanıcılar App Clip kodunu kullanarak saatlerine indirebilecek.

Apple'ın Tokyo Olimpiyatları için hazırladığı International Collection'da yer alan tasarımlar ve ülkeler ise şu şekilde:

Amerika Birleşik Devletleri

Avustralya, Belçika, Brezilya

Fransa, Almanya, Birleşik Krallık

Kanada, Çin, Danimarka

Güney Kore, İspanya, İsveç

Japonya, Meksika, Hollanda

Yeni Zelanda, Rusya, Güney Afrika

Yunanistan, İtalya, Jameika

Ayrıca International Collection için üretilen Watch kordonlarına 399 TL gibi bir fiyat ödeyerek sahip olmak mümkün. Siz bu koleksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Koleksiyonda sahip olmak istediğiniz bir parça var mı?

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir