Apple, iPhone 14 Pro ile çekilen kısa filmi yayınladı

Apple, iPhone 14 Pro ile çekilen, "Fursat" isimli 30 dakikalık kısa filmi yayınladı.

Apple, yaklaşık bir yıl önce iPhone 13 Pro ile çekilen kısa filmi resmi YouTube kanalında paylaşmıştı.  ''Life is But a Dream'' isimli filmin yönetmen koltuğunda Oldboy, The Handmaiden ve Lady Vengeance filmleri ile tanınan Chan-wook oturmuştu.

iPhone 13 Pro ile çekilen kısa film: "Life is But a Dream"

Şimdi ise Apple, Eylül ayında piyasaya sürdüğü iPhone 14 serisinden iPhone 14 Pro ile çekilen 30 dakikalık bir kısa film paylaştı. iPhone 14 Pro ile çekilen “Fursat” adlı kısa film, geleceği kontrol etme takıntısıyla elindeki her şeyi kaybetmeyi riske atan bir adamı konu alıyor. YouTube’da gösterime giren 30 dakikalık kısa filmin yönetmen koltuğunda Hintli yönetmen Vishal Bhardwaj oturdu. 

iPhone 14 Pro ile çekilen kısa film: “Fursat”

iPhone 14 Pro serisinde, 48 MP ana kamera, 12 MP telefoto lens ve 12 MP ultra geniş açılı kamera bulunuyor. 30 kareye kadar 4K çözünürlükte ProRes video kaydı sunabilen iPhone 14 Pro, kısa filmden de görüldüğü üzere ortaya oldukça güzel görüntüler çıkarmanızı mümkün kılıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir