Apaz Group'a yeni CEO

Apaz Group'un yeni CEO'su belli oldu.

Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey markalarını bünyesinde bulunduran Apaz Group’un CEO’su Çelik Başdemir oldu.

Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi ve University of Portsmouth’ta Uluslararası İlişkiler bölümlerinde tamamlayan Başdemir, iş yaşamına 2002 yılında Carisa’da Satış Müdürü olarak başladı. 2005-2011 yılları arasında Yıldız Holding Süt ve Süt Ürünleri iştirakinde Ulusal Zincir Müşteri Yöneticisi olarak görev yapan Başdemir, ardından sırasıyla markanın Ulusal Zincir Müşteriler Satış Müdürü ve Marmara Bölge Müdürü olarak devam etti. Başdemir, 2011-2012 yılları arasında Avea İletişim Hizmetleri’nde Batı Türkiye Satış Müdürü olarak çalıştıktan sonra, 2012-2015 yılları boyunca Yıldız Holding Süt ve Süt Ürünleri iştirakinde Organize Perakende Satış Grup Müdürü görevini yürüttü. Bu görevinin ardından aynı şirkette Satış Direktörlüğü görevini de üstlendi. 2015-2017 yılları arasında g2m’de Satış Direktörlüğü yapan Başdemir, takip eden süreçte 5 yıl boyunca önce Satış Direktörü, ardından Satış Şirketleri Genel Müdürü pozisyonunda Pladis Global’de çalıştı. 

2022’den bu yana Hayat Kimya Nijerya iştirakinde Genel Müdürlük görevini yürüten Çelik Başdemir; Mayıs 2024 itibarıyla, Türkiye'nin bilinirliği en yüksek restoran zincirlerinden Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey’i bünyesinde barındıran Apaz Group’un İcra Kurulu Başkanı (CEO) görevini üstlendi. Başdemir, yeni dönemde yenilikçi vizyonuyla Apaz Group’un tüm büyüme yolculuğuna liderlik edecek. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir